Snily jste někdy o tom, že se stanete královnou krásy a Váš obličej bude znát celý svět? Dívky, které se přihlásily do soutěže Miss Paparazzi face 2010 možná celý svět znát nebude, ale některé z nich si splnily svůj sen vyzkoušet si, jaké to je stát se modelkou a být v záři reflektorů minimálně po jeden večer. Modapromlade.cz tento sen pomohla dívkám částečně splnit.

Modapromlade.cz se stala partnerem již čtvrtého ročníku Miss Paparazzi face, který se uskutečnil v sobotu 27. listopadu 2010 v Óčko music clubu na pražském Vyšehradě. Akci pořádá každoročně vydavatelství RF Hobby. Do soutěže byly darovány kabelky značek Smash!, Ri2k, Nica a Mischa Barton.
Na této akci byly postupně zvoleny čtyři krásky, které se stanou pro příští rok tváří čtyř časopisů – Paparazzi, Top Class, Top Cars a Fashion club. Vítězkou Paparazzi face 2010 se stala Tereza Doudová.

I Vy se můžete přihlásit do pátého ročníku této soutěže. Podmínkou je věk od 15 do 26 let. A pokud nemáte chuť soutěžit, můžete si alespoň vybrat některou z našich kabelek a být módní a trendy!

